Aktualności

KS Konstancin 1999: KS Konstancin II ( seniorzy) 1:4

m.madenski2 @21.05.2014

Za nami pierwszy sparing z drużyną seniorów!Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była zbyt dobra, brakowało agresji w grze, widać było strach przed rywali dużo starszymi. Było również widać wiele błędów taktycznych naszej drużyny, brak presingu który był ustalony przed rozpoczęciem meczu. Mimo detali uważam że nasz występ z seniorami nie przyniósł wstydu i zawodnicy 99 rocznika pokazali że im bardzo zależy na dalszym rozwoju. Na wyróżnienie zasłużył Jakub Cacek który w tym meczu pokazał wysoką dyspozycję piłkarską oraz że jest ważną postacią naszej drużyny- brawo KUBA!

W wielu akcjach brakowało nam przyspieszenia oraz determinacji ale co najważniejsze wiary w sukces w akcjach. Rywale zdominowali nas w środkowej strefie boiska i raz za razem w pierwszej połowie zagrażali naszej bramce. W drugiej połowie ta sytuacja uległa zmianie i zagęszczenie środkowej strefy dała nam przewagę.

Wyprowadziliśmy kilka super akcji który powinny zakończyć się bramki,szczególnie w drugiej połowie pod bramką rywali szalał Rybak który raz po raz stwarzał zagrożęnie pod polem karnym rywala. Dobre zawody rozegrał Salomonik Kacper, był pewny siebie i wiedział co chce osiągnać w akcjach!

Brakowało nam tego dnia kilku zawodników m.in Kowalski, Harazim, Korytek, Domański.

Brawo chłopaki. Pierwszy mecz za nami, kolejny będzie napewno bardziej owocny w sukcesu sportowe!

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Sonda
Najlepszy zawodnik sezonu 2013-2014

Następny mecz

4. kolejka LTR U-15
04.10.2013, 12:00
Konstancin-Jeziorna
KS Konstancin 1999 - Młode Orły Halinów
KS Konstancin 1999 Młode Orły Halinów
Najczęściej czytane
Brak aktualności