Aktualności

KS Konstancin: UKS Orzeł Warszawa 4:0

m.madenski2 @14.04.2014

Dobra passa trwa naszej drużyny, tym razem naszym rywalem była drużyna Orła Warszawa.W niedziele popołudnie zmierzyliśmy się z drużyną UKS Orzeł Warszawa, od początku było widać ogromną różnice pod kątem rytmu meczowego oraz dominacji technicznej oraz taktycznej. Mimo tego było poraz kolejny bardzo dużo chaosu w naszej pomocy i brakowało znowu utrzymania sie przy piłce. 

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Gałązka Igor bardzo ładnym strzałem z przed pola karnego, ta pierwsze trafie w okresie przygotowawczym bardzo zasłużył Igor bo z meczu na mecz prezentuje coraz lepszy poziom.

Kolejna bramka, kolejny pomocnik i kolejna debiutancka bramka w wykonaniu Attili Demirserena który poraz kolejny dominował w środkowej strefie boiska i swoim opanowaniem brał odpowiedzialność rozgrywania akcji na siebie- brawo ATI! Koleny bardzo dobry mecz w jego wykonaniu!

Bramkę na 3:0 dołożył Harazim Maciej technicznym strzałem w boczny sektor bramki który z meczu na mecz coraz mocniej daje do zrozumienia że staje się podstawowym zawodnikiem!

Czwartą bramkę w meczu strzelił od razu po wejściu na plac Salomonik Kacper który w okresie przygotowawczym jest nad wyraz skuteczny i bierze odpowiedzialność gry na siebie i coraz mocniej przekonuje że placu nie odda ! Brawo Kacper.

Druga połowa wyglądała już znacznie gorzej, zmienia ustawienia, zmiana pozycji dla nie których zawodników czego efekt było widać że gra się tak dobrze nie układała już ale cieszy wynik oraz drugi mecz bez straty bramki. 

W tym meczu nie pozwoliliśmy rywalom zagrozić naszej bramce i kolejny mecz zdominowaliśmy drużynę przeciwną. 

Bardzo dużo pozytywnej roboty wykonuje Gospodarczyk który jest bardzo szybkim oraz dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem- brawo!

Przed nami okres przed świąteczny w którym nie przewidujemy kolejnych spotkań i czas odpoczynku. Zaraz po świętach wracamy do gry i przygotowujemy się do startu ligi.

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię

Sonda
Najlepszy zawodnik sezonu 2013-2014

Następny mecz

4. kolejka LTR U-15
04.10.2013, 12:00
Konstancin-Jeziorna
KS Konstancin 1999 - Młode Orły Halinów
KS Konstancin 1999 Młode Orły Halinów
Najczęściej czytane
Brak aktualności